Inlägg #1: Postat: 2001-04-05 17:40:00
|
Joakim |
Roligt och bra skrivet! Och allt för sanningsenligt dessutom! Ibland undrar man vad fan det är man glor på. Hade man tex sett Baren för fem år sedan hade man inte trott sina ögon, idag tycker man att Baren är ett av de lindrigaste programmen i sammanhanget.
|
|
Inlägg #2: Postat: 2001-04-05 18:06:00
|
peter horal |
Instämmer helt med dig.Vi tittare har dock faktiskt makt. Om ingen tittar på skiten så lovar jag att den försvinner snabbt som fan från rutan
mvh
|
|
Inlägg #3: Postat: 2001-04-11 19:56:00
|
mio |
Otroligt underhållande text om dokusåporna.
Blandningen av fascination och äckel hur långt kan den gå? Och hur mycket sväljer vi innan vi spyr? Framtiden är spännande...Hörde om konceptet "Big Diet" där ett antal tjockisar låses in i ett hus med både frestelser och nyttig mat tillgänglig. Den som går ner flest kilon vinner motsvarande vikt i guld.
Kan det bli mer freakshow och förnedring än så?
|
|
Inlägg #4: Postat: 2001-04-20 11:43:00
|
cecilia |
fullkomligt lysande, Magnus... Hade inte kunnat säga det bättre själv ;-
|
|