Inlägg #21: Postat: 2002-01-15 23:45:00
|
Palle |
Jag tycker det är jävligt synd att folk på den här sidan aldrig kan debattera utan att göra person angrepp hela tiden. synd.
|
|
Inlägg #22: Postat: 2002-01-15 23:45:00
|
Palle |
Jag tycker det är jävligt synd att folk på den här sidan aldrig kan debattera utan att göra personangrepp hela tiden. synd.
|
|
Inlägg #23: Postat: 2002-05-29 18:14:00
|
My |
Anna, jag kallar mig också feminist. Med det menar jag att jag varken vill att män eller kvinnnor ska exploateras eller känna press på grund av att de är just män/kvinnor. Tycker du att det är okej med tjejprogram där man diskuterar saker om killar som vi tjejer aldrig skulle vilja att killar diskuterade om oss? Isåfall är det extremt motsägelsefullt av dig att kalla dig feminist. Eftersom en feminist är en preson som kämpar för jämllikhet - INTE för at trycka ned killar.
|
|