|
Inlägg #41: Postat: 2004-08-03 12:58:00
|
|
Sunny |
Svar 36: Det allra grymmaste råkade jag ut för när polisen skickade mig till min mamma. Tro mig: I jämförelse med henne var pappa en kyrkängel!!!
|
| |
|
Inlägg #42: Postat: 2004-08-03 13:05:00
|
|
Sunny forts |
37 Att kalla strippor o naken modeller för prostituerade får vara din bedömmning: Jag kallar dem sexarbetare. Min karriär som strippa tog fart efter ett misstag: Jag sökte arbete på klubben i köket när jag drev runt I Europa efter mina få år som hemmafru o mamma.Det gick exakt till som jag beskriver i Backstage. Jag var ju sexuellt ganska oerfaren o ansåg mig vara ful. Jag stormtrivdes. Ändå dröjde det ganska länge innan jag startade
|
| |
|
Inlägg #43: Postat: 2004-08-03 13:09:00
|
|
forts |
en egen strippklubb o återvände till yrket: Denna gång efter ett noga övervägt val. Det har jag aldrig ångrat: De förändringar jag gjort i mitt liv bygger alla på den ekonomiska o moraliska frihet jag fick att forma mitt eget öde. Jag började medvetet att ta plats i mitt eget liv.
|
| |
|
Inlägg #44: Postat: 2004-08-04 01:31:00
|
|
Sunny forts |
Fast jag fått en sådan otrolig tur i livet som har gett mig en underbar ,kärleksfull o växande familj så har jag ändå hund! *ler*
|
| |