Oroande, okända fakta om de nya EU-länderna

Inlägg #1: Postat: 2004-04-25 22:46:00
US
Se det hela lite positivt, Ståhlberg. Du som är väktare blir inte arbetslös i alla fall. Välkommen tillbaka till Sourze, igen!
Inlägg #2: Postat: 2004-04-26 10:50:00
Jan E
Bra Michael, vi borde lämna både EU och FN. Och vi svenskar skulle styra oss helt och hållet själva. Och vi borde bygga en hög mur runt hela landet - och kanske också ett tak för att förhindra smutsigt nedfall från andra länder. Och arbetslösheten i landet kunde vi lösa genom att alla arbetslösa engagerades för att vakta muren så att inga skurkar tog sig in. Och om tio år när övriga länder i Europa handlar med euro så framhärdar vi med vår fina svenska krona. Vad fint och tryggt det skulle bli!
Inlägg #3: Postat: 2004-04-28 14:14:00
Vaken
Det behövs flera vakna på Sourze! Ståhlberg kan väl förbereda ett riktigt Ståhlbad åt våra politiker som läser Sourze, då kanske de vaknar också?
Laddar...