Valt inlägg:
Ljuramannen: Oj, så lätt det är att det är fel. Jag gillar dina låtar. Det jag sa sen hade inte så mycket med dig att göra utan att jag tog upp en strof och associerade till mig själv. Ber om ursäkt om det verkade som någon kritik av dig.
Ok, min association var kasta stenar. Har själv blivit anklagad för att ägna mig åt det eftersom jag har "fel" åsikt enligt majoriteten i åtminstone en fråga. Säkert flera.
Själv skulle jag inte kunna åstadkomma något liknande eftersom jag är totalt omusikalisk. Mitt "vapen" är pennan. Ok?
Hade egentligen inte tänkt säga något mer ikväll här på Sourze eftersom jag har haft en "skitdag" uräkta språket och att det är lätt att det blir missuppfattningar då. Ville i alla fall be om ursäkt och förklara hur jag menade.
Ett meddelande kommer att skickas till ansvarig som besultar om inlägget skall tas bort, av vilken anledning vill du rapportera det här inlägget?