Valt inlägg:
Är det inte Inger Olsson som har ett omtalande om min person, att bli jämförd med andra personer är ju inte relevant på Sourze idag, eftersom jag inte skrivit någonting på åratal, bortsett några inhopp när jag tycker att det är på sin plats.
Att jag läser vad som skrivs här det händer och idag slumpade sig så. Du Inger är dig lik att kritisera fel sammanhang och gör yttrande mot bättre vetande, men ingen skugga ska falla över dig för det, du följer bara den normala insikten och tongången på Sourze. Jag skrattade högt åt Tartyff, inlägg mot Gunnar, trots att han borde haft en rejäl utskällning för att han kallar folk för idioter som också visar på hur lågt en människa kan sjunka. Sköt om dig Inger och ge inte upp din vana trogen att komma med falskt vittnesbörd.
Ett meddelande kommer att skickas till ansvarig som besultar om inlägget skall tas bort, av vilken anledning vill du rapportera det här inlägget?